Hakkımızda

Hakkımızda

ISS Bahçe Atölyesi 2018 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi ISS iş birliği ile açıldı. Bahçıvanlık Eğitim ve Uygulama Merkezi bünyesinde bulunan ve ülkemizin en kompleks bahçe işleri ve sanatları eğitim merkezi konumundaki ISS Bahçe Atölyesi, evlerinin balkonlarını, salonlarını, odalarını ve tabii ki bahçelerini kendi elleriyle güzelleştirmek isteyen amatörlere düzenlediği eğitimler, workshoplar ve etkinliklerle rehberlik etme amacında. İster tek başınıza isterseniz grup oluşturarak kurslarımıza, workshoplarımıza ve eğitimlerimize katılmak için bizimle iletişime geçin, ISS Bahçe Atölyesi ile hayatınıza yeşilliklerin ve tüm renklerin can veren güzelliğini katın!

ISS Bahçe Atölyesi 2018 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi ISS iş birliği ile açıldı. Bahçıvanlık Eğitim ve Uygulama Merkezi bünyesinde bulunan ve ülkemizin en kompleks bahçe işleri ve sanatları eğitim merkezi konumundaki ISS Bahçe Atölyesi, evlerinin balkonlarını, salonlarını, odalarını ve tabii ki bahçelerini kendi elleriyle güzelleştirmek isteyen amatörlere düzenlediği eğitimler, workshop’lar ve etkinliklerle rehberlik etme amacını güdüyor.

Bahçeler başta olmak üzere bitkilerin ve çiçeklerin yetişebileceği her tür alanı en güzel şekilde değerlendirmek isteyen her düzeydeki amatör, ISS Bahçe Atölyesi’ndeki eğitimler sayesinde hem el becerilerini geliştiriyor hem de en yararlı bilgilere ulaşabiliyor.

Bahçelere ve bitkilere dair merak ettikleri her soruyu yanıt bulmak, pratik bilgilerle tüm bitkilerini en sağlıklı ve canlı şekilde geliştirmek, yeni bitkiler yetiştirmek isteyen tüm amatörler ISS Bahçe Atölyesi’nde aradıklarını buluyor. Dileyen amatörlerimiz bitkilerini de alıp etkinliklerimize katılabiliyor.

Amatör bahçeciler, Bahçe Sanatları ve İşleri başlığı altında düzenlediğimiz kurslarımıza katılarak İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi’nden onaylı katılım belgesine sahip olabiliyor.

İster tek başınıza isterseniz grup oluşturarak kurslarımıza, workshoplarımıza ve eğitimlerimize katılmak için bizimle iletişime geçin, ISS Bahçe Atölyesi ile hayatınıza yeşilliklerin ve tüm renklerin can veren güzelliğini katın!

Hakkımızda